ENERGA Slovakia je dynamicky sa rozvíjajúci predajca elektrickej energie pôsobiaci na Slovensku. Najväčší dôraz kladieme na profesionalitu a osobný prístup ku každému zákazníkovi. Naším cieľom je poskytnúť klientom najvýhodnejšie podmienky ma trhu a spoľahlivú dodávku elektrickej energie. Oboznámte sa s našou ponukou pre firemných zákazníkov!

V našom portfóliu môžete nájsť riešenia šité na mieru potrebám malých, stredných a veľkých firemných klientov. Spoločným znakom je poskytovanie čo najlepších a najvýhodnejších služieb a produktov, ktoré naším klientom umožnia ušetriť pri nákupe elektrickej energie a možnosť v plnej miere využívať liberalizáciu trhu s elektrickou energiou.

Skontaktujte sa čo najskôr s našimi predajcami, ktorí Vám pomôžu vybrať si čo najvýhodnejšie riešenie pre Vašu firmu a vo Vašom mene taktiež vybavia všetky formality spojené so zmenou dodávateľa elektrickej energie tak, aby Vašou jedinou starosťou bolo iba to, ako investovať peniaze ušetrené na účtoch za elektrinu. 

Pre vaše maximálne pohodlie sme pre Vás pripravili kontaktný formulár, prostredníctvom ktorého nás môžete požiadať o zaslanie cenovej ponuky. Ihneď po vytvorení cenovej ponuky Vás bude kontaktovať Náš poradca, ktorý cenovú ponuku prispôsobí individuálnym potrebám Vašej firmy. 

 

ENERGA Slovakia svojim klientom zaručuje: 

  • výhodnú cenovú ponuku prispôsobenú potrebám zákazníka,
  • minimum formalít spojených so zmenou poskytovateľa elektrickej energie,
  • bezpečnú a stabilnú dodávku elektrickej energie na celom území Slovenskej republiky
  • najvyššiu kvalitu ponúkaných služieb,
  • najmodernejšie štandardy obsluhy.

Zvoľte si za svojho dodávateľa spoločnosť ENERGA Slovakia. Je to jednoduché!